0_Спорт.ПорталФудбал

Левандовски спортист на годината во избор на европските новински агенции 

Полскиот фудбалер Роберт Левандовски е спортист на годината во Европа во традиционалниот избор на европските новински агенции. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close