0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Левандовски собори уште еден рекорд во Бундеслигата

Полскиот напаѓач на Баерн Минхен, Роберт Левандовски, постигна вечерва гол во триумфот на актуелниот германски првак над Фрајбург од 2:1 и собори долговечен рекорд во Бундеслигата

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close