0_Sport,PortalFutboll

Levandovski nënshkroi kontratë të re me Baernin

Udhëheqësia e Baern Munihut dhe Robert Lavandovski nënshkruan kontratë të re, njoftuan nga “Alijanc Arena”. Kontrata e re mes dy palëve është deri në vitin 2023.

Back to top button
Close
Close