0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпорт

Лесна победа на вардарци во СЕХА-лигата

Ракометарите на Вардар без поголеми проблеми го совладаа Пекинг СУ со 36:28 во дуел од СЕХА-лигата.  

Back to top button
Close
Close