KronikëKronikë.Portal

Lëndohen dhe arrestohen më shumë persona pas një zënke në Haraçinë

Në fshatin Haraçinë rreth orës 2 pas mesnate ka ndodhur shkëmbim zjarri pas një zënke për llogari të papastruara me çka janë plagosur dhe arrestuar më shumë persona, ka informuar sot Ministria e Punëve të Brendshme (MPB).

Back to top button
Close
Close