0_Спорт.ПорталSport.SlajderОстанатоРезултати

Леклер најбрз на вториот тренинг на италијанското Гран-при

Пилотот на Ферари, Шарл Леклер го има најдобро време на втората тренинг сесија на Гран при на Италија.

Back to top button
Close
Close