0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomi

Lejohet transporti i udhëtarëve me kapacitet maksimal të mjeteve transportuese

– Qeveria në mbledhjen e sotme e pranoi rekomandimin e Komisionit për Sëmundje Ngjitëse që të lejohet transport i udhëtarëve me kapacitet maksimal prej 100 për qind në të gjitha mjetet transportuese me respektim maksimal të masave dhe protokolleve për mbrojtje nga Kovid-19.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close