0_Sport,PortalBasketbollRezultatetSport.Slajder

Lejkers një hap afër titullit në NBA

Vetëm një fitore e ndan ekipin e Los Anxhelos Lejkers nga fitimi i titullit në NBA. Lejkersat herët në mëngjes në ndeshjen e katërt nga seria finale në plejof, e kanë mundur Majami hit me rezultatin 102:96 dhe tani janë në epërsi 3-1.

Back to top button
Close
Close