0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderShoqëri

Lehtësim të masave restriktive nga 12 maji, propozon Shtabi kryesor koordinativ i krizave

Ora policore të shkurtohet, objektet hotelierike në pjesët e hapura të punojnë deri në orën 23:30 dhe të fillojnë me punë qendrat e fitnesit dhe të stërvitjeve, janë një pjesë e masave lehtësuese restriktive që Shtabi kryesor koordinues i krizave i rekomandon Qeverisë t’i miratojë.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close