0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Легендарниот марсејски стадион „Велодром“ ќе се продава

Би сакал да го продадам стадионот, бидејќи не чини премногу пари. Ќе најдеме начин да дојдеме до заинтересиран купувач во следните месеци или години, изјави Пајан.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close