0_Спорт.ПорталФудбал

Легендарниот голман – голгетер Чилаверт влезе во трка за претседател на Парагвај

Хозе Луис Чилаверт, еден од најдобрите светски голмани од крајот на минатиот век, објави кандидатура за претседателските избори во Парагвај.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close