0_Магазин.ПорталАвтомобилиВидеоВидео изјава

Легендарниот автомобил КИТ на Дејвид Хаселхоф оди на наддавање

Хаселхоф изгради статус на ТВ-легенда глумејќи во голем број серии, меѓу кои е и улогата на Мајкл Најт во „Витезот возач“ во која го возеше тогаш футуристичкиот автомобил со вештачка интелигенција којшто може да комуницира, да се самоуправува и да лансира ракети. Познатиот „Понтијак Транс Ам“ е во сопственост на Хаселхоф и сега е во потрага по нов дом.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close