Политички партии

Лефков: Власта целосно потфрли со справување од огнената стихија, одговорност мора да има

И сега имате нефункционални хидранти, имате хеликоптери кои што не тргнале на време, и немаат бензин и од друга страна ги имате граѓаните кои што сами се бореа и сами ја изборија оваа битка за Кочани.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close