0_Sport,PortalBasketboll

Lebron Xhejms vendosi rekord negativ në NBA

Lebron Xhejms pati arritje fatkeqe statistikore në ndeshjen e katërt të finales së plejofit të NBA-së kundër Majamit. Lejkers fituan ndeshjen me rezultat 102:96, dhe në kurriz të 35-vjeçarit amerikan, u regjistruan 14 topa të humbur (në këtë gjashtë dhe në ndeshjen e mëparshme tetë).

Back to top button
Close
Close