0_Спорт.ПорталКошарка

Леброн Џејмс петта година по ред најплатен играч во НБА

Ѕвездата на Лос Анџелес лејкерс, Леброн Џејмс веќе петта година по ред останува кошаркар со најголема заработка.

Back to top button
Close
Close