0_Sport,PortalBasketboll

Lebron dhe Dejvis e humbin ndeshjen e parë jashtë sezonit të Lejkers

Liderët e Los-Anxhelos Lejkers, Lebron Xhejms dhe Entoni Dejvis, nuk do ta luajnë ndeshjen e parë përgatitore, publikoi Bred Tarnet nga "LA Tajms".

Back to top button
Close
Close