ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Ле Мер: Сите опции се на маса за заштита од коронавирусот

Францускиот министер за финансии Бруно Ле Мер денеска изјави дека здравствената состојба во државата се влошува во време на третиот бран на пандемија на коронавирусот и „сите опции се на маса“ за јавна заштита.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close