РакометСпорт

Лазаров го соопшти списокот ракометари за двомечот со Данска

Капитенот и селектор на македонската ракометна репрезентација Кирил Лазаров денеска го соопшти поширокиот список со играчи за двата натпревари со Данска, и воедно го комплетираше стручниот штаб со четворица поранешни репрезентативци. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close