BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Lavrov në Teheran do të bisedojë për marrëveshjen bërthamore dhe kiber sulmin mbi Natancin

Shefi i diplomacisë ruse, Sergej Lavrov, sot mbërriti në Teheran ku me liderët iranian do të bisedojë  për shumë tema,  mes të cilave gjithsesi edhe për mënyrën e shpëtimit të marrëveshjes bërthamore me forcat botërore nga viti 2015, lajmëroi DPA.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close