EvropëSvet.Slajder

Lavrov: Moska nuk pret vendime historike në samitin ruso-amerikan

Ministri rus i Punëve të Jashtme, Sergej Lavrov sot deklaroi se Moska nuk pret në samitin e parë të presidentëve rusë dhe amerikanë Vladimir Putin dhe Xho Bajden të ndodhë një "depërtim" diplomatik.

Back to top button
Close
Close