BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Lavrov: Afganistani nuk duhet të jetë teren për lojëra gjeopolitike

- Në Moskë sot mbahet Konferencë për Afganistanin, e titulluar Formati i Moskës, në të cilën marrin pjesë përfaqësues të autoriteteve afgane dhe talebanëve.

Back to top button
Close
Close