0_Спорт.ПорталФудбал

Лапорта: Барселона ќе се бори до крај за титулата

Новиот претседател на Барселона, Жоан Лапорта ги охрабри играчите по синоќешниот пораз од Реал Мадрид порачувајќи им оти допрва претстои разврска во трката за титулата во шпанското првенство.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close