0_Спорт.ПорталФудбал

Лапорт го оперираше коленото, Гвардиола со проблеми во одбраната

Францускиот репрезентативец беше повреден во текот на викендот по судир со фудбалер на Брајтон во натпревар во Премиер лигата.

Back to top button
Close
Close