0_Infopako.Portal0_Maqedoni.PortalGjendja e rrugëveShoqëri

LAMM: Rikahëzohet komunikacioni në rrugën Prilep-Resnjë

Për shkak të një aksidenti, prej orës 17:30 rikahëzohet komunikacioni në rrugën Prilep-Resnjë, nga pompa e benzinës "Lukoil"  deri në Bratindoll.

Shkup, 21 gusht 2020 (MIA) – Për shkak të një aksidenti, prej orës 17:30 rikahëzohet komunikacioni në rrugën Prilep-Resnjë, nga pompa e benzinës “Lukoil”  deri në Bratindoll.

LAMM kumtoi se pasdite intensiteti i komunikacionit në rrugët shtetërore jashtë mjediseve të qytetit është mesatar.

Në vendkalimet kufitare nga ana e Maqedonisë, nuk ka pritje të gjata për hyrje dhe dalje nga shteti. sa/

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close