BotëSvet.Slajder

Lajt’hajzer: Negociatat tregtare mes SHBA-së dhe Britanisë së Madhe avancohen

Përfaqësuesi amerikan i Tregtisë, Robert Lajt'hajzer deklaroi se ishte "shumë i kënaqur" me përparimin e negociatave tregtare me Britaninë dhe paralajmëroi se së shpejti do të arrihet një marrëveshje.

Back to top button
Close
Close