BallkanBallkan.PortalSvet.Slajder

Lajçak: Shtyhet takimi Prishtinë-Beograd

Dialogu midis Prishtinës dhe Beogradit, i cili ishte planifikuar për të hënën, është anuluar për shkak të pandemisë së koronavirusit, kumtoi përfaqësuesi special i Bashkimit Evropian për dialogun midis Kosovës dhe Serbisë, Mirosllav Lajçak.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close