0_Web_AktualeBallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Lajçak pret marrëveshje midis Prishtinës dhe Beogradit gjatë mandatit të Kurtit

Ndërmjetësuesi i Bashkimit Evropian në bisedimet midis Kosovës dhe Serbisë, Mirosllav Lajçak, i cili mbërriti dje në Kosovë për vizitë zyrtare, deklaroi se dialogu midis Prishtinës dhe Beogradit nuk duhet të jetë përgjegjësi e vetëm një partie në Kosovë, por e të gjitha subjekteve, njoftoi korrespondenti i MIA-s nga Prishtina.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close