ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Лагард: Најголем страв не е дека ЕУ ќе има многу долгови, туку дека владите можат „брутално“ да ги прекинат стимулативните мерки

Таквите програми мора „постепено“ и внимателно да се релаксираат.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close