0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

La Liga kthehet më 8 qershor

Lajmi shumë i pritur për adhuruesit e futbollit spanjoll tani është realitet.

Madrid, 23 maj 2020 (MIA) – Lajmi shumë i pritur për adhuruesit e futbollit spanjoll tani është realitet

Kryeministri spanjoll Pedro Sançez sot publikoi se kampionati i futbollit në vend ka marrë “dritë të gjelbër” që sërish të fillojë nga 8 qershori (e hënë).

“Spanja bën çmos dhe tani hapen horizonte të reja. Koha është të vazhdohet me shumë aktivitete.La Liga kthehet më 8 qershor”, tha ai. bsh/

Таг
Back to top button
Close
Close