0_Sport,PortalBasketbollSport.Slajder

LA Lejkers për të 17-tën herë kampionë të NBA-së

Los Anxhelos Lejkers e fitoi titullin në NBA për të 17-tën herë, pasi e kanë luajtur ndeshjen më të mirë në momentin më të rëndësishëm kundër Majami Hit dhe triumfuan me rezultat 106:93 dhe kështu e kanë mbyllur serinë 4-2 në fitore.

Back to top button
Close
Close