Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Лајен: Без размислување би примила вакцина на АстраЗенека

Претседателката на Европска Комисија, Урсула вон дер Лајен изјави дека без размислувањр би се вакцинирала со вакцината на АстраЗенека

Back to top button
Close
Close