0_Sport,PortalBasketbollRezultatet

L.A. Klipers e mundi kampionin

- Kampioni Golden Stejt e filloi sezonin e ri në NBA me humbje të rëndë në teren vendor te Los Anxhelos Klipers me  122:141. Mysafirët e ndërmorën udhëheqësinë në fillim të ndeshjes dhe vazhduan që të dominojnë deri në fund që ta shënojnë suksesin e tyre të dytë në fushatë.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close