0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderБизнисОпштествоСторија

Кузманова: Ја основав „Инфинити Лајф КС“ за да им испратам порака на лицата заболени од канцер дека не се сами

Напредокот е можен, а со взаемна поддршка и силен мотив дека силата е во секој еден од нас, можеме многу повеќе. Можеме заедно да ја допреме бесконечноста, се со цел да придонесиме за повеќе насмевки, порачува младата Сашка Кузманова од Кавадарци, основач на „Инфинити Лајф КС“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close