Политички партии

Кузеска: ВМРО – ДПМНЕ е загубена и неразумно се обидува да блокира, попис ќе има во 2021 година

Попис на населението е исклучително важен за развојот на државата и тој ќе се одржи во април 2021 година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close