0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderPolitikë

Kuvendi i zgjodhi zëvendësministrat e rinj të qeverisë

Kuvendi sonte në kuadër të mbledhjes së 13-të me 62 vota "për", 44 "kundër" dhe pa asnjë të përmbajtur ka zgjedhur zëvendësministrat e rinj të Qeverisë.

Back to top button
Close
Close