0_Web_AktualeBallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Kuvendi i Serbisë ka votuar Qeverinë e re të Ana Bërnabiqit

Me 227 vota "pro" dhe pesë "kundër", deputetët e Kuvendit të Serbisë votuan për Qeverinë e re. Nuk kishte asnjë abstenim ndërsa 16 deputetë munguan, transmeton korrespodenti i MIA-s nga Beogradi.

Back to top button
Close
Close