0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderPolitikë

Kuvendi e përfundoi debatin për ligjin e regjistrimit, do të votohet në mënyrë shtesë

- Kuvendi sot pasdite pas tri ditëve e përfundoi debatin për Propozim-ligjin për regjistrim të popullatës, amvisërive dhe banesave në Republikën e Maqedonisë së Veriut, sipas të cilit pas 19 viteve vendi këtë vit duhet ta realizojë këtë operacion statistikor. Për propozim ligjin do të votohet në vazhdimin e kësaj mbledhje, e cila do të caktohet në mënyrë shtesë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close