BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Kurti: Qeveria do ta jetësojë ndryshimin në Kosovë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti sot informoi se fundjavën që shkoi, bashkë me 17-të anëtarët e kabinetit të tij, ka mbajtur punëtori për përgatitjen e programit qeveritar dhe planit të veprimit për qeverisjen e ardhshme katërvjeçare, njofton korrespondenti i MIA-s nga Prishtina.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close