0_Магазин.ПорталВидеоЗанимливости

Ѝ купил фустан, неколку броеви помал, за да ја мотивира да ослаби

Но, кој последен се смее, најслатко му е. Кога следниот ден Мајк се вратил од работа, во кујната го чекале пакет кондоми, неколку броја поголеми од неговиот број... Со истата порака: „Едвај чекам да те видам во овие“.

Back to top button
Close
Close