Дописници МКДОпштински вести

Кумановскиот градоначалник Димитриевски со отчет за сработеното

Кумановскиот градоначалник Максим Димитриевски на денешната прес-конференција даде отчет за сработеното за изминатава година, по повод три години од мандатот и најави дека ќе побара поддршка од неговата партија и граѓаните за втор мандат.

Back to top button
Close
Close