Дописници МКДОпштински вести

Кумановската болница му врачи благодарница на градоначалникот Максим Димитриевски

Менаџментот на кумановската болница, денеска му врачи благодарница на градоначалникот на општина Куманово, Максим Димитриевски за заложбите на општината во период на пандемија.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close