0_Спорт.ПорталФудбал

Куман: Меси ужива во Барселона

Тренерот на Барселона, Роналд Куман, ги отфрли денеска како шпекулации наводите за можно заминување на Лионел Меси и истакна дека аргентинскиот фудбалер секојдневно ужива во каталонскиот клуб.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close