0_Sport,PortalFutboll

Kulushevski arriti për kontrolle mjekësore në Juventus

Futbollisti i Atalantës, Dejan Kulushevski, arriti në Qendrën mjekësore të Juventusit, ku duhet t’i përfundojë kontrollet mjekësore. Kjo u publikua nga një numër i madh i mediave në Itali.

Torino, 2 janar 2020 (MIA) – Futbollisti i Atalantës, Dejan Kulushevski, arriti në Qendrën mjekësore të Juventusit, ku duhet t’i përfundojë kontrollet mjekësore. Kjo u publikua nga një numër i madh i mediave në Itali.

Kulushevski (19), është futbollist i Atalantës, ndërsa për Parmën luan si lojtar i huazuar.

Këtë sezon ai luajti në 19 ndeshje për Parmën dhe shënoi katër gola dhe shtatë asistime. oxh/

 

Таг
Back to top button
Close
Close