0_Спорт.ПорталФудбал

Кулибали и Гулам се враќаат во тимот на Наполи по прележаниот коронавирус

Екипата на Наполи ќе биде посилна на утрешниот првенствен натпревар против Аталанта за Калиду Кулибали и Фаузи Гулам, откако и двајцата се враќаат во тимот по прележаниот коронавирус.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close