БизнисБизнис.ПорталЕкономија

КСС: Ќе ги преземеме сите легитимни мерки доколку не престанат притисоците врз синдикатот и членовите на синдикатот

Конфедерација на слободни синдикати на Македонија (КСС) најавува дека ќе ги преземе сите легитимни мерки доколку не престанат притисоците врз синдикатот и членовите на синдикатот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close