0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Kryeministri Zaev dhe ministrat Osmani dhe Bekteshi do ta mbështesin kombëtaren e Maqedonisë së Veriut në Bukuresht

Kryeministri Zoran Zaev, ministri i Punëve të Jashtme Bujar Osmani dhe ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi pasditen e sotme udhëtuan për në Bukuresht, ku do ta ndjekin ndeshjen e parë të ekipit kombëtar të Maqedonisë së Veriut në Kampionatin Evropian.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close