0_Maqedoni.PortalPolitikëTekste origjinale

Kryeministri Zaev dhe kryetarja e BSP-së, Kornelija Ninova nga Sofja: Kemi qëllim kryesor të njëjtë- Popujt të jenë të afërt dhe së bashku në BE

Kryetari i Qeverisë së Republikës së Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, në kuadër të agjendës së vizitës së sotme në Republikën e Bullgarisë, u takua me kryetaren e Partisë Socialiste Bullgare (BSP), Kornelija Ninova.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close