BallkanBallkan.PortalKorrespondentë Botë

Kryeministri shqiptar Rama të hënën në takim me kryetaren e Komisionit Evropian

Kryeministri shqiptar Edi Rama dhe ministrja e Punëve të Jashtme, Olta Xhaka të hënën do të qëndrojnë për vizitë në Bruksel.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close