0_Web_AktualeBotëBotë.PortalSvet.SlajderUncategorized

Kryeministri japonez Suga e përjetoi votimin e mosbesimit në parlament

Kryeministri japonez Joshihide Suga e përjetoi votimin e mosbesimit të qeverisë së tij, organizuar nga opozita, në të cilën ai u akuzua për menaxhimin e keq me pandeminë e koronavirusit dhe këmbënguljen e tij të palëkundur për mbajtjen e Lojërave Olimpike

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close