0_Македонија.ПорталДописници МКДХроникаХроника.Портал

Кривични пријави за две лица од струшко за вршење такси превоз без лиценца

Две лица од струшкото село Радолишта добија кривични пријави поради вршење јавен превоз без лиценца.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close